O nas

KILKA ZDAŃ O NAS

Marka „VIMEL Remonty” oferuje szeroki zakres usług począwszy potrzeb w zakresie drobnych konserwacji i napraw w domu a kończąc na szeroko rozumianych pracach remontowo-budowlanych. Mamy na celu zapewnienie szybkiej, niezawodnej i niedrogich usług napraw w domach i firmach oraz również wykonanie kompleksowych remontów i wykończeń wnętrz w mieszkaniach, domach i lokalach użytkowych na terenie miasta Toruń i jego okolic. Każde zlecenie realizowane jest z zgodnie z wytycznymi, które opracowujemy wspólnie z partnerami. Umiejętność wsłuchania się w potrzeby Klienta sprawia, że łatwiej zrealizować cały projekt zgodnie z jego wyobrażeniem. Zawsze staramy się przeprowadzać remonty tak, byśmy mogli być dumni z efektu końcowego.

DĄŻYMY DO PERFEKCJI

Indywidualne podejście oraz profesjonalizm to podstawy naszej działalności. Wszystkim Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonych zadań. W trakcie wykonywania zlecenia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doskonale wiemy, że końcowy efekt można popsuć drobnymi niedociągnięciami, tak więc staramy się ich konsekwentnie unikać na każdym etapie pracy.

NA CZASIE

Wykonujemy remonty zarówno całych lokali, jak i mniejsze prace remontowo-naprawcze. Zajmujemy się również wykończeniem wnętrz. W ramach remontu jesteśmy w stanie od ręki wykonać prace, takie jak np. flizowanie, suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, malowanie, stolarkę, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Poza tym mamy również doświadczenie na polu prac murarsko-tynkarskich.