TWOJE ŚCIANY POMALOWANE I UDEKOROWANE

Wyobraź sobie, że jesteś w przestrzeni, która wygląda na czystą dzięki kolorom idealnie dobrany i pasującym. Chcemy sprawić, aby to marzenie stało się rzeczywistością, dlatego zapewniamy kilka różnych usług malowania domów i budynków komercyjnych. Niezależnie od tego, czy podczas pracy z nami potrzebujesz malowania wewnętrznego czy też zewnętrznego, uzyskujesz oczekiwaną jakość! Nasza przyjazna załoga ma doświadczenie w malowaniu praktycznie wszystkiego, co tylko możesz wymyślić i nie możemy się doczekać, aby Ci pomóc!

W naszej ofercie znajduje się kompleksowe odświeżanie ścian (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz sufitów. Pracujemy także na powierzchniach wymagających uprzedniego przygotowania do malowania (naprawa usterek, uzupełnianie ubytków, montaż płyt gipsowo-kartonowych, etc.).

  • malowanie ścian i sufitów
  • malowanie elewacji
  • usuwanie starych powłok farb
  • malowanie drzwi i okien
  • wypełnianie pęknięć i ubytków
  • malowanie (bielenie) piwnic

Nie możesz znaleźć usługi, której szukasz?

LUDZIE GODNI ZAUFANIA
Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.
STARANNOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE
Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.
TERMINOWE WYKONANIE PRAC
Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w danym terminie - to znaczy, że tak będzie i nie inaczej.
WSPÓŁPRACA NA JASNYCH ZASADACH
Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących